CZ / EN / PL / DE
Rock for People logo
Hradec
Králové
3-5/7
2016
KUP VSTUPENKY
AKTUÁLNĚ 29.06.2010

Brigáda na Rock for People? Jasně!

Pokud je vaše finanční situace tísnivá či máte pocit, že na Rock for People nebudete mít do čeho píchnout, čtěte o tom, jak si nechat proplatit vstupenku v plné výši...

Hledáme brigádníky, kteří nám v rámci našeho ekologického programu na festivalu Rock for People pomohou udržet areál Festival Parku v takovém stavu, abychom jej všichni mohli používat i v příštích letech. Konkrétně se jedná o pomoc na třídící lince, kde jsou odpady vzniklé na festivalu připravovány na separovaný sběr.

Náplň práce: v rámci skupiny cca 10 lidí a pod vedením odpovědného pracovníka vykonávat práci na třídící lince ve směnném provozu.

Pracovní dny: 4.7. – 6.7. 2010

Pracovní doba: celkem 8 hodin za den, rozdělených do dvou směn po 4 hodinách

Co od nás dostanete:

• Ochranné pomůcky

• zajištěný pitný režim během pracovní směny

• Proplacenou vstupenku na festival + proplacenou vstupenku do RFP stanového městečka (zpětně, teprve po ukončení kompletní práce)

Co si vzít s sebou na festival:

• veškeré potřebné věci k vaší spokojené účasti na festivalu a kromě toho ještě nějaké starší pracovní oblečení

• vstupenku na festival + vstupní pásku do RFP stanového městečka, které budete chtít od nás po splnění úkolů proplatit.

Vstupenky budou propláceny výhradně po předložení originální vstupenky (samozřejmě znehodnocené při vstupní kontrole). Jsme si vědomi toho, že bez účasti brigádníků bychom festivalový areál těžko udrželi v uspokojivém stavu, proto si jejich práce velmi vážíme. Kromě výše uvedených benefitů vám poskytneme i adekvátní vedení a unikátní možnost nahlédnout do zákulisí festivalu. Na druhé straně očekáváme od brigádníků odpovědnost a pracovitost při plnění svěřených úkolů.

V případě zájmu o výše uvedenou brigádu na festivalu Rock for People nám prosím pošlete následující údaje: Jméno, příjmení, datum narození, telefon, funkční email Vaši odpověď zašlete prosím OBRATEM na adresu produkce@capricornpromotion.cz

Prosíme, chápejte, že odpovídat můžeme jen zájemcům, kteří pošlou veškeré požadované údaje a mají skutečný zájem o inzerovanou brigádu. Děkujeme mnohokrát za váš zájem a těšíme se na shledanou na Rock for People!

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR
© 2011 Design by Dynamo © 1995—2015 AMEBA PRODUCTION | mobilní zobrazení