CZ / EN / PL / DE
Rock for People logo
Hradec
Králové
3-5/7
2016
KUP VSTUPENKY

AMEBASSADOR

Co je to projekt Amebassador?

AMEBASSADOR je označení festivalových nadšenců, pro které je Rock for People srdeční záležitost. Jejich hlavní starostí je CO MOHU PRO FESTIVAL UDĚLAT a ne CO ZA TO DOSTANU.

AMEBASSADORY za jejich práci odměňujeme VIP lístky zdarma. Jsou širší skupinou pořadatelů festivalu a z některých z nich se v průběhu let stali členové úzkého festivalového  týmu.

Mají od nás vždy ty nejaktuálnější informace, jsou zváni na večírky Ameby a přátel, mají přístup do zázemí festivalu, ke kapelám, do VIP baru. Obracíme se na ně jako na zdroj inspirace pro zlepšování Rock for People a také jako na zdroj informací o tom, co si lidi na festivalu přejí, co je trápí a co by chtěli změnit.

Amebassadoři připravují projekty jako Cyklojízda na Rock for People, starají se o Facebook, Twitter, profil festivalu na Bandzone nebo Last.fm. Amebassadory jsou moderátoři strukturovaného fóra, tvůrci mobilních aplikací s programem festivalu, překladatelé webu do angličtiny nebo vietnamštiny a další lidé.

Pokud se i vy chcete stát Amebassadory, popřemýšlejte o svém projektu. V čem jste dobří a čím byste mohli festivalu pomoct?

Nenabízejte nám správu profilů na komunitních sítích, ani jinde na webu. Všechny profily, o které máme zájem, jsou již rozebrány. Nenabízejte nám venkovní reklamu, inzerci nebo pomoc s organizací. Nabídněte nám konkrétní projekt, který se opře o vaše znalosti nebo zkušenosti.

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR
© 2011 Design by Dynamo © 1995—2015 AMEBA PRODUCTION | mobilní zobrazení