PRO NÁVŠTEVNÍKY RFP NEOMEZENÝ POSLECH HUDBY GOOGLE PLAY NA 60 DNÍ!
CZ / EN / PL / DE
Rock for People logo
Hradec
Králové
4-6/6
2015
KUP VSTUPENKY RFP EUROPE
PLZEŇ
3-5/7

AMEBASSADOR

Co je to projekt Amebassador?

AMEBASSADOR je označení festivalových nadšenců, pro které je Rock for People srdeční záležitost. Jejich hlavní starostí je CO MOHU PRO FESTIVAL UDĚLAT a ne CO ZA TO DOSTANU.

AMEBASSADORY za jejich práci odměňujeme VIP lístky zdarma. Jsou širší skupinou pořadatelů festivalu a z některých z nich se v průběhu let stali členové úzkého festivalového  týmu.

Mají od nás vždy ty nejaktuálnější informace, jsou zváni na večírky Ameby a přátel, mají přístup do zázemí festivalu, ke kapelám, do VIP baru. Obracíme se na ně jako na zdroj inspirace pro zlepšování Rock for People a také jako na zdroj informací o tom, co si lidi na festivalu přejí, co je trápí a co by chtěli změnit.

Amebassadoři připravují projekty jako Cyklojízda na Rock for People, starají se o Facebook, Twitter, profil festivalu na Bandzone nebo Last.fm. Amebassadory jsou moderátoři strukturovaného fóra, tvůrci mobilních aplikací s programem festivalu, překladatelé webu do angličtiny nebo vietnamštiny a další lidé.

Pokud se i vy chcete stát Amebassadory, popřemýšlejte o svém projektu. V čem jste dobří a čím byste mohli festivalu pomoct?

Nenabízejte nám správu profilů na komunitních sítích, ani jinde na webu. Všechny profily, o které máme zájem, jsou již rozebrány. Nenabízejte nám venkovní reklamu, inzerci nebo pomoc s organizací. Nabídněte nám konkrétní projekt, který se opře o vaše znalosti nebo zkušenosti.

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR
© 2011 Design by Dynamo © 1995—2015 AMEBA PRODUCTION | mobilní zobrazení