CZ / EN / PL / DE
Rock for People logo
Hradec
Králové
4-6/6
2015
KUP VSTUPENKY RFP EUROPE
PLZEŇ
3-5/7
BLOG
05.03.2015 Europe Plzeň
Michal Thomes Motörhead, Plzeň - je třeba další komentář?!?
1

Lemmy. Heavy metal nebo aspoň slušně odřený rokenrol. Whiskey. Knír. Ikona. Myslím, že nemusím pokračovat. Asociace jsou různé, jmenovatel společný – Motörhead. 4.7. to v Plzni bude hutné, hřmotné, nezapomenutelné.

02.03.2015 Hradec
Michal Thomes Jak být ex, ale nebýt zhrzený – v Hradci osvětlí We Are Harlot!
0

Tohle je pecka! Rock for People bude možná jediným festivalem, který přivítá kapelu Asking Alexandria a jejich bývalého zpěváka Danny Worsnopa s rockovým projektem We Are Harlot, kvůli kterému v podstatě od Áček zběhl. Na hradeckém letišti vystoupí 5. června.

 

02.03.2015 Europe Plzeň
Michal Thomes Zlomit dívčí srdéčka přijede do Plzně Peter Doherty
1

Multi talentovaný muzikant, tak trochu spratek a člen u nás velmi dobře známých anglických formací The Libertines a Babyshambles, Peter Doherty, se v Plzni blýskne sólo.

 

AKTUÁLNĚ
16.02.2015
Spustili jsme nové webové stránky - pište!

Vážení přátelé, letošní dvouproudý Rock for People doslova žadonil po nových webových stránkách. Spustili jsme je v noci na 16. února a slibujeme si od nich větší přehlednost a rovněž zapojení vás - hudebních fanoušků a návštěvníků...

24.01.2015
Hradec útulnější, v Plzni kouzlo industriálu!

Již jsme stačili rozkrýt několik letošních interpretů. A jelikož se nám množí dotazy ohledně hradeckého i plzeňského areálu, myslím si, že nastává čas, abych se na oba areály zaměřil, shrnul informace a zmínil novinky. 

TWITTER
ROCK FOR PEOPLE TV
GOOGLE+
FACEBOOK
PARTNEŘI
STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR
© 2011 Design by Dynamo © 1995—2015 AMEBA PRODUCTION | mobilní zobrazení